Alumni Class Agents

Major USAF Ret. Eugene G. Freda '48
Mr. Edward C. Kopp '51
Dr. George W. Allgair '52
Mr. Russell Q. Summers Jr. '53
Mr. Richard Margoles '54
Mr. Tom Prior '54
Mr. Antonio D. Pirone '56
Mr. Stuart Eisenberg '57
Mr. Charles Shotmeyer '58
Mr. Thomas B. Horwich '59
Mr. Daniel Joseph '59
Mr. Samuel A. Andrew '60
Mr. Marc Efron '61
Mr. Rick Gallaudet '61
Mr. John M. Stewart '61
Dr. James Byer '62
Mr. Harvey J. Jacob '63
Mr. Trygve B. Sletteland '64
Mr. Raymond C. Soldavin Jr. '65
Mr. William Worthington '65
Mr. Edward Feinberg '66
Mr. Philip J. Siegle '66
Mr. Bob Charlebois '68
Dr. Richard C. Staller '68
Mr. Rip Mason '69
Mr. Sam McCleery '69
Mr. David Diamond '70
Mr. Michael Guadagno '71
Mr. Andrew O'Connor '71
Mr. Kevin Tylus '73
Mr. William L. Gates '75
Mrs. Barbara R. Caprioni '76
Mrs. Diane Cronin-Juno '76
Mr. David C. Faus '76
Mr. Nicholas R. Scozzari '77
Mr. Peter Black '78
Mr. Alfred W. Leach II '78
Mr. F. Clifford Gibbons '79
Mrs. Danner Riebe '79
Ms. Patricia A. Sanson '79
Mrs. M. Elaine Murphy '80
Mr. John M. Place '80
Mr. David Stout '80
Mr. Peter Herdic '81
Mrs. Tamara M. Leppo '81
Mr. Bill Kostrub '81
Mr. Drew R. Coleman '82
Mrs. Maria Sandford '82
Mr. Henry Sullivan '82
Ms. Eva Wengler '82
Mrs. Davi R. L. Appel-Hulsebosch '83
Mrs. Ola Suhaib Bseiso '83
Ms. Fran Held '83
Mrs. Ana Wagner Hotaling '83
Ms. Lisa Marin '83
Mrs. Janine Russo Vanisko '83
Mr. Robert Scherr '83
Mr. Cameron Troilo Jr. '83
Mr. Christopher Anderson '84
Mr. Bart G. Berger '84
Mrs. Laurie Blaicher Kenrick '84
Ms. Laura Carlson '84
Mr. Daniel Winsor King '84
Ms. Carol Maldonado '84
Mrs. Elaine Winkler Van Noord '84
Mr. John A. Faus '85
Ms. Suzanne Simon '85
Ms. Michelle Brownlee Esq. '86
Ms. Leigh A. Peterson '86
Ms. Linda Catullo '87
Ms. Donna Foster '87
Ms. Jodi Howe '87
Mr. Romeo A. Laurente Jr. '87
Ms. Kristen Shea '87
Mr. David Solomons '87
Mr. Leigh J. Ballen '88
Ms. Samantha Cohen '88
Mr. Robert Benjamin Siegel '88
Mrs. Jaime Zindler '88
Mr. Sergio Fernandez '89
Ms. Jen Phillips-Raics '89
Mr. Jeff Schwab '89
Mr. Justin R. Zises '89
Mr. Cecil M. Boone '90
Mr. Andrew Nelson '91
Mr. Rashawn L. Glenn '92
Mr. Justin Bilik '93
Mr. Samer Boraie '93
Mr. Bryan Dori '93
Mrs. Alicia Klosowski Tillman '93
Mrs. Jennifer Pontani Stone '93
Mr. Johnny Rooney '93
Mr. Marc Shapiro '93
Mr. Christopher Walsh '93
Mrs. Rebecca Young Crawford '93
Mrs. Allison Conway Cancro '94
Mrs. Stephanie Demsky Gold '94
Mr. Timothy Field '94
Mr. Jason Hudachek '94
Mrs. Natalie Napoleon Wi '94
Mr. Timothy O'Brien '94
Mrs. Vanessa Puzio Billotti '94
Mr. Carl Spalding '94
Mr. Adam Franklin Epstein '95
Mr. Wayne Tai Slappy '95
Mr. Christopher Price White '95
Mr. T. Alexander Gorrie '96
Mr. Ryan Simone '97
Mr. Matthew J. Ventresca '97
Ms. Gabrielle D. Graff '98
Mr. William F. King IV '98
Mrs. Eva McKenna-Tramontana '98
Mr. Che L. Banjoko '99
Ms. Megan Tylus Butcher '99
Mr. Robert Czarnecki Jr. '99
Mr. Clayton Rice '99
Mr. Bill Quirk III '99
Mr. Christopher Michael Monfiletto '00
Ms. Rayann Torres Quirk '00
Ms. Casey Sherman '00
Mr. Thomas Joseph DiMuzio '01
Ms. Lauren A. Durell Giordano '01
Mr. Robert Jeffrey Kuchar '01
Mr. Scott Baxter Rosenblum '01
Mr. James Joseph Schiro Jr. '01
Ms. Lindsey A. Tylus Foster '01
Mr. Nicholas Carl Walters '01
Mr. Matt Breen '02
Mr. Peter Burke '02
Mr. Luke A. Dickinson '02
Mr. Patrick Ryan Quirk '02
Ms. Katie Leiby '02
Ms. Kelly D. Brennan '03
Ms. Elizabeth Dorko Junius '03
Mr. Andrew Florio '03
Mr. Mike Kollar '03
Mr. Scott Michael Mardy '03
Mr. William Paul May '03
Ms. Jaclyn L. Petrone '03
Mr. Brandan Romanski '03
Mrs. Elyse Rosenfield '03
Ms. Hillary A. Batchelder '04
Mr. Ryan T. Gingo '04
Mr. Christopher Edward Giordano '04
Mr. Matt Heinle '04
Mr. James Monigan '04
Mr. Craig McGovern '04
Mr. Jonathan Begg '05
Mr. Alex Osberg '05
Mr. Dean Petrone '05
Mr. Kevin Broderick Tylus '05
Ms. Nora Saunders '06
Ms. Sarah Staller '06
Ms. Mary Stinson '06
Mr. Joe Deane, Jr. '07
Ms. Sarah Dileo '07
Ms. Claire Halliday '07
Mr. Matt Heck '07
Ms. Carol Ann Michel '07
Ms. Valerie Rose Patriarca '07
Mr. Colin Rosenblum '07
Ms. Dana Aidekman '08
Mr. Matt Florio '08
Mr. Kenneth Howard '08
Mr. Charlie Punia '08
Mr. Warren Van Heyst '08
Mr. Brendan Gallagher '09
Mr. Ryan Kreger '09
Mr. Nick Williams '09
Ms. Alix Aidekman '10
Ms. Suzanne Arnold '10
Mr. Robert Vanisko '10
Ms. Katerina Huxel '11
Ms. Kara Kettelkamp '11
Ms. Caroline Knights '11
Mr. John Marbach '11
Ms. Nicolette Natale '11
Mr. Mackenzie Pyne '11
Mr. Tyler Tamasi '11
Mr. Dominic Vanisko '11
Mr. James Arnold '12
Mr. Matt Blake '12
Ms. Emily Decicco '12
Ms. Olivia Albanese '13
Ms. Lauren Apuzzi '13
Mr. Alex Griese '13
Mr. Nicholas Guns '13
Ms. Samantha Heyrich '13
Ms. Viola Li '13
Ms. Ayana Reed '13
Mr. Ryan Ross '13
Ms. Camille Schrier '13
Mr. Peter Stoddard '13
Ms. Kate Weeks '13


Online Giving

Make your contribution with our secure giving form.

Give Online